Zadzwoń do nas

Dziś jest środa 24 lipca 2024
logotyp Iceland, Liechtenstein, Norway grantsflaga Unii Europejskiej

15 września 2023 r. Miasto Żywiec podpisało z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej umowę na realizację projektu pn.: ,,Żywiec – miasto mnóstwa możliwości” o wartości 100 000,00 zł. Projekt dofinansowany w 100% w formie dotacji ze środków Funduszu Rozwoju Regionalnego, jest nie tylko wyrazem zaangażowania w rozwijanie potencjału lokalnego, ale także okazją do promowania naszej pięknej miejscowości.

W ramach realizacji zostanie opracowana broszura promocyjna, która będzie przedstawiać najważniejsze wydarzenia w naszym mieście oraz mapa atrakcyjnych miejsc i wydarzeń.  Materiały będą dostępne bezpłatnie dla turystów i mieszkańców, pomagając im odkrywać uroki Żywca oraz uczestniczyć w licznych, cyklicznych wydarzeniach, które odbywają się u nas przez cały rok.

Jednym z kluczowych punktów projektu będzie organizacja wydarzenia "Żywieckie smaki", z udziałem autorytetu kulinarnego, który na oczach widzów przygotuje potrawy oparte na produktach regionalnych, będących markami naszego miasta. Będzie to nie tylko kulinarna uczta, ale także szansa na promocję lokalnych produktów i tradycji.

Dodatkowo zorganizowane zostanie wydarzenie społeczno-kulturalne, na które zaprosimy przedstawicieli branży turystycznej. Podczas tego wydarzenia będziemy prezentować naszą ofertę oraz bogactwo miasta Żywca. Będzie to okazja do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i pokazania, że jesteśmy gotowi na przyjęcie turystów i inwestorów. Cieszymy się, że możemy wziąć udział w tym ekscytującym przedsięwzięciu, które przyniesie korzyści nie tylko nam, ale także naszym mieszkańcom i odwiedzającym nas gościom.

Razem tworzymy przyszłość Żywca, miasta mnóstwa możliwości!

Facebook
Poleć stronę