Świąteczny rozkład autobusów MZK Żywiec
Żywiec, dnia 15.12.2015r.
OGŁOSZENIE
Miejski Zakład Komunikacyjny w Żywcu Sp. z o. o informuje, że w dniach 24.12.2015r, 25-26.12.2015r. i 31.12.2015r.-01.01.2016r. ruch autobusowy będzie ograniczony i realizowany wg następującego rozkładu jazdy:
w dn. 24.12.2015r. (czwartek) i 31.12.2015r.(czwartek) autobusy komunikacji miejskiej kursowaćbędą jak w dni robocze, ostatnie kursy odjadą o godz:
W dniu |
24.12. |
31.12. |
|
24.12. |
31.12. |
|
||
1 |
ze Świnnej |
17.15 |
18.15 |
do Pomnika |
z Os. Zgoda |
17.10 |
18.20 |
do Rynku |
2 |
z Dworca MZK |
16.30 |
17.30 |
|
z Trzebini |
17.00 |
18.00 |
do Pomnika |
3 |
z ul. Sporyskiej |
16.00 |
17.35 |
|
z Siennej |
16.40 |
18.05 |
do Rynku |
4 |
z Dworca MZK |
16.30 |
18.00 |
|
z Oczkowa |
16.55 |
18.25 |
do Dworca MZK |
5 |
z F-ki Śrub |
16.35 |
18.00 |
|
z Radziechów |
17.15 |
18.30 |
do Rynku |
6 |
z F-ki Śrub |
16.10 |
17.30 |
|
z Łodygowic |
16.50 |
18.00 |
do Rynku |
7 |
z Dworca MZK |
15.40 |
17.15 |
|
z Moszczanicy |
16.05 |
17.40 |
do Pomnika |
8 |
z Dworca MZK |
15.35 |
17.20 |
|
z Rychwałdku |
16.10 |
17.50 |
do Pomnika |
9 |
z F-ki Śrub |
16.45 |
16.45 |
|
z Żarnówki |
17.35 |
17.35 |
do Rynku |
11 |
z Dworca MZK |
16.00 |
18.00 |
|
z Pietrzykowic |
16.25 |
18.25 |
do Rynku |
12 |
z Dz. Przemysł. |
14.10 |
14.10 |
|
z Kocurowa |
13.10 |
13.10 |
do Dz. Przemsysł. |
13 |
z Dworca MZK |
---------- |
17.47 |
|
z Przyłękowa |
16.25 |
18.15 |
do Pomnika |
z Os. Kochanow. |
16.00 |
------- |
|
|||||
14 |
z Dworca MZK |
15.15 |
15.15 |
|
z Rychwałdu |
15.50 |
15.50 |
do Dworca MZK |
15 |
z Kocurowa |
16.00 |
17.10 |
|
z Brzuśnika |
16.40 |
17.55 |
do Rynku |
16 |
z Dworca MZK |
15.30 |
15.30 |
|
z Żarnówki |
16.15 |
16.15 |
do Dworca MZK |
17 |
z Dworca MZK |
14.20 |
17.30 |
|
z Międzybr. Żywieck. Żar |
15.00 |
18.05 |
do Pomnika |
25.12.2015r.(piątek)Boże Narodzenie oraz w dniu01.01.2016r. (piątek)Nowy Rok autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały następująco:
1 |
z Os. Zgoda |
8.45 9.45 11.45 13.00 14.05 15.10 16.05 16.40 17.10 do Rynku |
ze Świnnej |
8.45 9.40 10.40 12.25 13.35 15.05 16.00 16.40 17.10 do Pomnika |
|
2 |
z Dworca MZK |
8.35 9.55 14.30 16.30 |
z Trzebini |
9.00 10.20 15.00 17.00 do Pomnika |
|
3 |
z ul. Sporyskiej |
9.15 10.45 12.20 do Pomnika 14.40 16.00 17.00 do Pomnika |
z Siennej |
10.15 11.50 15.15 16.35 |
|
4 |
do Oczkowa |
wjeżdża autobus linii nr 16 |
z Dworca MZK |
7.05 10.20 13.55 15.20 |
|
z Oczkowa |
8.20 11.55 14.55 16.30 |
|
5 |
z F-ki Śrub |
9.25 10.50 14.15 15.15 16.40 |
z Radziechów |
10.05 11.25 14.45 15.55 17.15 do Rynku |
|
6 |
z F-ki Śrub |
8.30 10.05 14.20 15.40 17.05 |
z Łodygowic |
9.20 10.50 15.00 16.25 17.35 do Rynku |
|
7 |
z Dworca MZK |
8.25 10.30 14.20 15.40 |
z Moszczanicy |
10.16 12.20 14.55 16.05 |
|
8 |
z Dworca MZK |
8.25 14.20 15.35 |
z Rychwałdku |
9.00 14.55 16.10 |
|
12 |
z Dworca MZK |
wjeżdża autobus linii nr 15 9.10 15.05 16.40 |
z Kocurowa |
8.10 10.55 15.45 17.05 |
|
13 |
z Dworca MZK |
wykonuje aut. linii nr 1 8.50 14.10 16.10 |
z Przyłękowa |
9.35 15.00 16.35 |
|
15 |
ze Spółdzielni |
8.15 11.00 14.10 15.50 17.12 |
z Wieprza |
8.44 11.30 14.40 16.21 17.41 |
|
z Brzuśnika |
8.55 11.45 do Rynku 14.50 16.25 17.45 do Rynku |
|
16 |
z Dworca MZK |
kursy przez Międzybrodzie Ż. Żar: 7.05 10.20 13.55 15.20 |
z Międzybrodzia B. |
8.05 11.35 (z Żarnówki) 14.40 16.15 |
W dniu 26.12.2015r. (sobota) autobusy będą kursowały jak w niedziele i święta od godziny 8.00.
W dniu 25.12.2015r. (piatek) i 01.01.2016r.(piątek) linie nr 9, 11, 12, 13 i 14 nie kursują.
W dniach 23-24.12.2015r. i 28-31.12.2015rjeździmy w jak w dni robocze bez kursów szkolnych.