Zadzwoń do nas

Dziś jest czwartek 22 lutego 2024
logotyp Iceland, Liechtenstein, Norway grantsflaga Unii Europejskiej
Już w tę niedzielę 1. Żywiecki Bieg „Policz się z cukrzycą”

Już w najbliższą niedzielę, tj. 28 stycznia 2024 r., odbędzie się 1. Żywiecki Bieg „Policz się z cukrzycą” w ramach ogólnopolskiego charytatywnego biegu organizowanego przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Impreza rozpocznie się o godz. 10:15 i ma potrwać do godz. 11:30. W związku z powyższym użytkownicy dróg mogą napotkać niewielkie utrudnienia w ruchu na trasie biegu. Start i meta będą zlokalizowane na parkingu Szpitala Żywiec, a większość trasy przebiega ścieżką pieszo-dydaktyczną.

Trasa: ul. Pola Lisickich, ul. Isep, ul. Wiklinowa, ul. Grojec do kładki pieszej nad rzeką Koszarawa, ścieżka pieszo-dydaktyczna do ul. Isep, ul. Isep, ul. Pola Lisickich.

Informujemy, że bieg przeprowadzony zostanie przy ograniczonym ruchu drogowym i będzie zabezpieczony przez policjantów, strażników miejski i wolontariuszy. Apelujemy do wszystkich kierowców o stosowanie się do znaków drogowych i poleceń policjantów kierujących ruchem, a także zachowanie szczególnej ostrożności w czasie przejazdu po trasie biegu.

Wszystkie informacje są dostępne na stronie biegu https://szpitalzywiec.pl/bieg/


Facebook
Poleć stronę