Bezpłatna komunikacja miejska dla osób z Ukrainy do 31 maja
![Bezpłatna komunikacja miejska dla osób z Ukrainy do 31 maja](https://zywiec.pl/zdjecia/ak/5246/cache/mzk-zywiec-2021-l-cykarsi-06-800x600-s.jpg)
З самого початку місто Живець підтримує людей, які втекли від нападу Росії на Україну. Ми створюємо різні види можливостей, підтримуємо в діяльності та постійно допомагаємо. Ми надаємо допомогу в реалізації різних видів пільг, таких як 40 злотих на людину в день для сімей, які прийняли та забезпечили їжу для біженців, і виплату одноразової допомоги 300 злотих для вихідців з України, наданих муніципальним соцзабезпеченням.
Від початку війни в Україні люди з цієї країни, які приїхали до нас після початку війни, могли скористатися безкоштовним автобусним сполученням, наданим КП «Муніципальний транспорт». Враховуючи надані пільги, те, що все більше людей з України знаходять роботу та те, що багато людей вже повернулися в Україну, безкоштовне автобусне сполучення діятиме до 31 травня. З 1 червня всі громадяни України зможуть користуватися автобусним транспортом MZK Żywiec за плату згідно з діючими тарифами. Діти та підлітки зможуть користуватися пільговими (шкільними) квитками на підставі дійсного учнівського квитка.
Хочу зазначити, що в минулий час MZK Żywiec був одним із небагатьох перевізників в околицях, який не стягував проїзд з громадян України.