Kursowanie autobusów w dniu 20-21 czerwca
Poniżej przedstawiamy rozkład jazdy autobusów w dniu 20-21 czerwca 2019 r.
Informuje się pasażerów, że w dniu 21.06.2019r. (piątek) autobusy MZK w Żywcu Sp. z o. o. będą kursowały jak w soboty.
Ponadto w tym dniu będą wykonane dodatkowe kursy z przystanków początkowych na następujących liniach:
Linia nr 2 z Trzebini do Dworca MZK o godz. 5.00, 6.55
z Dworca MZK do Trzebini o godz. 15.25
Linia nr 3 z Siennej do ul. Sporyskiej o godz. 5.10, 6.05, 7.20, 12.50, 22.05
Linia nr 4 z Oczkowa do Dworca MZK o godz. 6.00
Linia nr 5 z Przybędzy do Fabryki Śrub o godz. 5.05
z Radziechów do Fabryki Śrub o godz. 5.15, 6.10
z Fabryki Śrub do Radziechów o godz. 5.25
z Fabryki Śrub do Przybędzy o godz. 14.10
Linia nr 6 z Łodygowic do Fabryki Śrub o godz. 6.00
Linia nr 7 z Moszczanicy do Dworca MZK o godz. 5.12
(wykonuje autobus linii 14)
Linia nr 8 z Rychwałdku do Dworca MZK o godz. 5.00
Linia nr 9 z ul. Sporyskiej do Żarnówki o godz. 4.05
z Żarnówki do Fabryki Śrub o godz. 5.05
Linia nr 11 z Pietrzykowic do Dworca MZK o godz. 5.00, 7.15
z Dworca MZK do Pietrzykowic o godz. 14.35, 18.05, 20.25
Linia nr 12 z Kocurowa do Dziel. Przemysłowej o godz. 5.10, 13.15
z Dziel. Przemysłowej do Kocurowa o godz. 14.10, 22.10
Linia nr 13 z Przyłękowa do Os. Kochanowskiego o godz. 5.00
z Przyłękowa do Osiedla Zgoda o godz. 7.05
(kurs o godz. 7.05 wykonuje autobus linii 1)
z Osiedla Zgoda do Przyłękowa o godz. 16.05
(kurs o godz. 16.05 wykonuje autobus linii 1)
Linia nr 14 z Rychwałdu do Dworca MZK o godz. 5.05
z Dworca MZK do Rychwałdu o godz. 14.20
(wykonuje autobus linii 7)
Linia nr 15 z Wieprza do Spółdzielni o godz. 5.00
z Brzuśnika do Spółdzielni o godz. 5.05
W dniu 20.06.2019r. (czwartek) autobusy MZK w Żywcu Sp. z o. o. będą kursowały jak w niedziele i święta.